За три дні до виборів суттєво активізувалися чорні політтехнологи, а також поширювачі фейкової та відверто брехливої інформації. Так,  на сайті http://kratkoinfo.com.ua був опублікований матеріал, де стверджується, що наша компанія провела опитування в місті Чорноморськ та у Великодолинській ОТГ. В цьому ж матеріалі наводяться нібито результати цього нібито дослідження.

Дирекція «Імідж-Контролю» офіційно заявляє, що ніяких досліджень в місті Чорноморськ в 2020 році «Імідж-Контроль» не проводив і що матеріали, опубліковані на сайті http://kratkoinfo.com.ua та на будь-якому ресурсі, де вони можуть бути поширені, є брехливими і такими, що не відповідають дійсності.

Крім того, в соціальній мережі Фейсбук на сторінках «Кривой Рог – главный» та «Первый городской телеканал. Новости Кривого Рога» в якості реклами розповсюджуються з посиланням на нашу компанію фейкові рейтинги кандидатів в міські голови.

Компанія “Імідж-Контроль” висловлює рішучий протест в зв’язку з наведеними фактами та залишає за собою право позиватися до суду та звернутися до адміністрації Фейсбуку з рішучим протестом проти росповсюдження фейків, що принижують нашу гідність, шкодять нашій діловій репутації.

К.Малеєв, директор ТОВ «Імідж-Контроль»