Опитування проведене Дослідницьким центром «Імідж-Контроль» з 11 по 13 жовтня 2020 року в місті Черкаси. Дані зібрані за допомогою технології Express-poll.

Вуличне опитування проводилося методом «face-to-face» за випадковою вибіркою, яка включала 1289 черкащан віком від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та поділом міста на округи. Статистична похибка не перевищує 2,8%.

«Яке з цих тверджень найбільш точно відображає ваше ставлення до міського голови Анатолія Бондаренка в м. Черкаси?» (% серед усіх опитаних)

Практично кожен другий мешканець Черкас переконаний, що чинного мера міста А.Бондаренка потрібно переобрати на наступний термін.

Водночас практично 2/5 опитаних хотіли б бачити на посаді міського голови іншого кандидата: 28,7% черкащан готові дати можливість А.Бондаренку допрацювати свій термін і в результаті виборів змінити його на іншого, а 10,2% – налаштовані значно рішучіше і впевнені, що потрібно якнайшвидше усунути його від влади. Найбільш переконані в цьому мешканці округу №1 (30,6% та 21,2% відповідно).

«Яке з цих тверджень найбільш точно відображає ваше ставлення до міського голови Анатолія Бондаренка в м. Черкаси(% серед мешканців округів)

Рейтинг міських голів м.Черкаси
 (% серед усіх опитаних)

Найбільшою підтримкою серед виборців Черкас користується чинний мер міста А.Бондаренко, за якого проголосують 48,4% опитаних. Проте його рейтинг поступово знижується: якщо в серпні 2020 року підтримати А.Бондаренка готові були 64% опитаних, то в жовтні за нього готові проголосувати менше половини черкащан.

Друге місце займає кандидат від «Слуги народу» В.Ільченко – за нього віддали б свій голос 16,9% опитаних.

За кандидата від «Голосу» В.Євпака проголосує 12,4% респондентів.

Решта кандидатів не знаходять підтримки серед виборців Черкас.

Рейтинг політичних партій на виборах до міськради
 (% серед усіх опитаних)

На сьогодні  електоральне поле Черкас представлене наступними політичними силами, які мають тут найбільше підтримки – це партія «За майбутнє» (24%) та «Слуга народу» (20,5%).

Долають 5%-й бар’єр також партії  «Європейська солідарність» (8,3%) та «Голос» (6,4%).

Решта партій практично не знаходять підтримки серед виборців Черкас і набирають менше 5% голосів.